Zondag 29 april vindt de 1e OPEN Judo Ryu Maasduinen Cup plaats. Hieronder vinden jullie de weegtijden en de poule-indeling.

“SponsorKliks,

Tijdschema 1e OPEN JRM Cup 29 april

08:45 – 09:00 Aanmelden deelnemers poules A t/m E
09:00 – 10:45 Warming-up en wedstrijden
10:45 – 11:00 Prijsuitreiking

11:15 – 11:30 Aanmelden deelnemers poules F t/m K
11:30 – 13:15 Warming-up en wedstrijden
13:15 – 13:30 Prijsuitreiking

13:45 – 14:00 Aanmelden deelnemers poules L t/m R
14:00 – 15:15 Warming-up en wedstrijden
15:15 – 15:30 Prijsuitreiking

NIEUWE Poule indelingen 1e Open JRM Cup zondag 29 april 2018

Poule A
– Zahra Doumboya
– Jelleke Looman
– Demi Kersten
– Esmee Luijpers
– Lynn Rovers
Poule B
– Maarten Bogers
– Jesse Kamps
– Levi Winkelmolen
– Lars Janssen
Poule C
– Stan van Rossum
– Sjoerd Spitters
– Finn van de Pol
– Sam van Elsbergen
– Quinthen Chittick
 Poule D
– Marijn Gielis
– Besir Dursun
– Coen Selissen
– Fedor Percic
– Bas Folker
Poule E
– Luc Haringhuizen
– Isaac Schenk
– Regi Floris
– Teun Beukenkamp
– Sjoerd van Dijk
– Marco Peters
Poule F
– Roan Kersten
– Beer van Breukelen
– Bram Opland
– Hidde Gerrits
– Bram van Houtert
– Fabian Kuci
Poule G
– Niels van Houtert
– Max Rebergen
– Stef van den Hoogen
– Yeliz Basar
– Stach Bomers
Poule H
– Koen Erbers
– Pieter van den Broecke
– Taro Scheepers
– Morris Latta
– Bram Sommers
Poule I
– Kevin Thijssen
– Tim Simons
– Vince Doerwald
– Gijs Folker
– Ruben Peeters
Poule J
– Juul Penning
– Jip Courbois
– Hayri Sahin
– Kaij Schieboom
Poule K
– Rida El Barkaoui
– Brent Wijers
– Jort Ariens
– Maik Landewers
– Timor Ozcan
Poule L
– Britt Mulders
– Mare Sponselee
– Yasna Ahmad
– Lieke Peters
Poule M
– Aniek van Kampen
– Floor van Dijk
– Esmee Verwei
– Fayha Rutten
Poule N
– Shanaya Every
– Emma van de Crommert
– Isolde Wagemaker
– Roos Selissen
Poule O
– Pim Lamers
– Harm van den Broecke
– Adam Zegers
– Sebas Peeters
– Maddox Latta
– Rijk Courbois
Poule P
– Romeyn Muskee
– Daaf Vissers
– Vos Vissers
– Bernardo Every
– Ryan Hatami
Poule Q
– Andy Verwijst
– Marietje van de Bilt
– Tijl van de Logt
– Fleur Kamps
– Boy Engels
Poule R
– Tijn Sponselee
– Nic Hogetoorn
– Cees Wagemaker
– Ahmad Saeed
– Max Opland

 

NIEUWE Indeling 1e Open JRM Cup zondag 29 april a.s.

Eén gedachte over “NIEUWE Indeling 1e Open JRM Cup zondag 29 april a.s.

Reacties zijn gesloten.