Hieronder vinden jullie een voorlopige indeling van het seizoen. Elke maand volgt de definitieve keuze en agenda per e-mail.

“SponsorKliks,

2014
14 september 26e Judo Ryu Maasduinen Cup
20 september Interne Competitie Alcides Baarlo
20 september DK Senioren Limburg
21 september Pot van Olen U18 en +18
21 september Open dag Boxmeer ’t Hoogkoor
27 september Actiedag Jan Linders Bergen
28 september SIOSS toernooi Oss

04 oktober NKT Eindhoven
05 oktober Piet Brakentoernooi Reuver
11 oktober Open Drentse Judo Kampioenschappen Emmen
12 oktober 27e Judo Ryu Maasduinen Cup
18 oktober NK Senioren Rotterdam
19 oktober NK Senioren Rotterdam
25 oktober Interne Competitie Budoclub Horst
25 oktober Klompentoernooi Sint Oedenrode (2002 en eerder)
26 oktober Klompentoernooi Sint Oedenrode (2003 – 2006)

01 november Jeugd Judo Competitie Limburg – 1e wedstrijddag teams -12 jaar
02 november 28e Judo Ryu Maasduinen Cup (wordt verplaatst naar 09 november)
08 november Internationaal Residentie Toernooi Den Haag
09 november Internationaal Residentie Toernooi Den Haag (Kwalificatietoernooi -18 2015)
09 november 28e Judo Ryu Maasduinen Cup
15 november Internationaal Judotoernooi Hoogeveen
16 november Budoclub Oud Geleen
22 november JPT Hengelo
23 november Judotoernooi Beek en Donk
29 november Interne Competitie Budokai & Stella Duce Venlo
30 november Top Judo Toernooi Almere
30 november Danexamens Roermond

06 december NK Teams U18 jaar
07 december Aachen (Duitsland) (toernooi vervalt)
07 december Harnes (Frankrijk) (onder voorbehoud)
13 december Interne Competitie Kejuso Kessel
13 december KYU Examens Judo Ryu Maasduinen
21 december Top Judo Toernooi Hoofddorp (Kwalificatietoernooi -18 2015)

2015

03 januari Trofee van de Donderslag Meeuwen (België)
03 januari Jeugd Judo Competitie Limburg, 2e wedstrijddag, U12 en U15 teams
04 januari Trofee van de Donderslag Meeuwen (België)
04 januari 10+26 Toernooi Gilze (onder voorbehoud)
10 januari Espoirtoernooi U15 heren en U21 dames/heren (Kwalificatietoernooi -21 jaar)
11 januari Espoirtoernooi U15 dames en U18 dames/heren (Kwalificatietoernooi -18 jaar)
18 januari Breedtesporttoernooi Groesbeek
18 januari Gemert
24 januari DK U21 jaar Roermond kwalificatie NK Junioren (nrs. 1-4)
31 januari Jeugd Judo Competitie Limburg, 3e wedstrijddag
31 januari Internationaal Judotoernooi Groot Vlaardingen

01 februari Internationaal Judotoernooi Groot Vlaardingen
07 februari NK Junioren (U21) Nijmegen
08 februari 29e Judo Ryu Maasduinen Cup
08 februari Rijen (onder voorbehoud)
21 februari Antwerp Open U18/+18
22 februari DK U15 jaar Roermond kwalificatie BK -15 jaar (nrs. 1-4)
28 februari Interne Competitie Judokan Blerick (Boekend)
28 februari DK Kata Roermond (onder voorbehoud)

01 maart Open West-Brabantse Judokampioenschappen Wouw
07 maart NK U15 jaar Eindhoven
08 maart 30e Judo Ryu Maasduinen Cup
15 maart DK U18 jaar Roermond kwalificatie NK -18 jaar (nrs. 1-4)
21 maart Internationaal toernooi Almelo
21 maart Jeugd Judo Competitie Limburg, 4e wedstrijddag(onder voorbehoud)
21 maart Danexamens Gilze
21 maart Bremen Masters U18 (Kwalificatietoernooi -18 jaar)
22 maart Bremen Masters U21 (Kwalificatietoernooi -21 jaar)
22 maart Beuningen
28 maart Herentals (B)
28 maart Open Capelse Kampioenschappen Capelle a/d IJssel
28 maart Nationale Budodag Papendal Arnhem
29 maart Geldrop

04 april NK U18 jaar Emmen
11 april Bartjetoernooi Assen
12 april Haps (onder voorbehoud)
12 april 31 Judo Ryu Maasduinen Cup (onder voorbehoud)
12 april Lommel U15 U18 +18
19 april Open Berlicumse Sint Michielsgestel
19 april Lummen (B)
25 april Interne Competitie Judoclub Helden (Boekend)
26 april Jeugd Judo Competitie Limburg finale (onder voorbehoud)

09 mei Houvast Toernooi Mierlo
10 mei Houvast Toernooi Mierlo
10 mei DK Senioren (onder voorbehoud)
10 mei DK Jeugdteams U12 en U15 jaar (onder voorbehoud)
16 mei Open Nederlandse Kampioenschappen Masters
16 mei Ippon Trophy Antwerpen U18
17 mei Ippon Trophy Antwerpen U15
23 mei Laauwiktoernooi Lent U8 t/m U18
23 mei Kaizentoernooi Echt
24 mei Kaizentoernooi Echt
30 mei Internationaal judotoernooi Venray
31 mei Internationaal judotoernooi Venray

06 juni Heidetoernooi Ede
20 juni Danexamens Roermond
27 juni Interne Competitie Asten-Someren
27 juni National Judo League en NK teams -12 en -15 jaar

04 juli Kyu examens 1e t/m 3e Kyu (bruin-blauw-groen)

10 t/m 12 juli 19e Judo Ryu Maasduinen Kamp (onder voorbehoud)

Wedstrijdkalender 2014-2015